Diaconaal jaarproject 2022

De gezamenlijke diaconieën van Biggekerke/Meliskerke, Koudekerke en Zouteland hebben voor 2022 weer een gezamenlijk jaarproject. Het is nu een doel dicht in de buurt. Het is de Stichting WillsKracht in Koudekerke. De stichting wil mensen met een eetstoornis motiveren, coachen en begeleiden in de strijd tegen de eetstoornis. De gift die zij hopen te ontvangen zal gebruikt gaan worden om een kweekkas aan te schaffen voor de gezinnen die bij hun verblijven tijdens een Gezinscoachingsweek, waarbij één van de gezinsleden een eetstoornis heeft. Tevens zal de gift gebruikt worden voor het aanleggen van een moestuin, waar de kruiden en groenten in bakken opgekweekt en verbouwd gaan worden. De moestuin zal worden aangelegd met biologische grond. Naast een kweekkas is er nog de wens om houten kruidenbakken aan te schaffen In de kweekkas zullen gezinnen gezamenlijk ‘werken’ om bewust bezig te zijn met gezonde voeding, dit is een van de coachingsactiviteiten tijdens de Gezinscoachingsweek. Door tijdens de actieve coaching met elkaar in gesprek te gaan over wat gezonde voeding voor hun betekent, hopen zij dat er wederzijds begrip voor de eetstoornis ontstaat. Hierbij betrekken zij het gehele gezin, wat ze erg belangrijk vinden, zoals bij meerdere activiteiten tijdens de Gezinscoachingsweek. Zij zijn dan ook erg dankbaar voor iedere gift, donatie en/of subsidie voor hun Stichting WillsKracht. Voor meer informatie kunt u ook de website bezoeken, www.stichtingwillskracht.nl