Buurtmarkt Meliskerke

Categorie
Diversen
Datum
zaterdag 18 mei 10:00 - 14:00
Locatie
Jan Vaderstraat Meliskerke

De helft van de opbrengst is voor Stichting Ontmoeting.
De andere helft is bestemd voor Kerk in Actie: Versterk de kerk in Syrië. (project van de Protestantse Gemeente Biggekerke-Meliskerke)

Vastgelopen mensen worden door Ontmoeting ondersteund om hun leven weer op orde te krijgen. Leren om weer op eigen benen te staan, relaties aan te gaan en te onderhouden en de juiste keuzes te maken. Zo krijgen ze weer perspectief in hun leven.

Uitzichtloos en rampzalig is de situatie in Syrië. Steeds meer mensen in nood doen een beroep op kerken voor onderdak, voedsel en veiligheid. De zelf zwaar getroffen Syrische kerken bieden tussen de puinhopen hulp aan iedereen die bij hen aanklopt.


Grotere kaart bekijken

 
 

Alle datums

  • zaterdag 18 mei 10:00 - 14:00

Powered by iCagenda